> <

Правильна хімчистка меблів - відмінний результат на роки!

М'які меблі - частина інтер'єру, що виконує важливі функції.

Зручність, естетика, зовнішній вигляд меблів, в тому числі м'яких меблів - невід'ємна частина життя людини.

Хімчистка меблів - зручна і практична процедура очищення поверхні оббивки від забруднень, плям, пилу і продуктів життєдіяльності, та шкідливих для здоров'я людини бактерій.
Якщо не проводити регулярну хімчистку меблів, то вона втратить свій привабливий зовнішній вигляд, швидко постаріє, в ній накопичаться пил, бруд і безліч алергенів.
Якщо у вас вдома знаходяться домашні тварини, то це обов'язковий привід робити періодичну чистку меблів, а м'яких - тим більше!
Пропонуючи клінінгові послуги, компанія "Блеск" (http://bleck.kiev.ua/chistka-mebeli) комплексно підходить до вирішення питань по чистоті.
Наприклад, провівши чистку і обробку м'яких меблів, вони упорядковують корпус дивана чи крісла: очищають цого від пилу і бруду, роблять якісне полірування спеціальними засобами, які «латають» подряпини, надають дерев'яним поверхням свіжий і доглянутий вигляд.

Хімчистка меблів - правильна технологія

Хімчистка меблів має наступну технологію проведення:
1. За допомогою потужного пилососа або унікальною щітки з використанням «ефекту торнадо» проводиться очищення меблів від глибокої пилу;
2. За допомогою спеціальних сертифікованих засобів виводяться плями;
3. Потім проводиться глибока хімічна чистка безпечними засобами. Наприклад, засіб Fornest має унікальну якість: при повній відсутності агресивних мийних ПАР, його компоненти повністю розчиняються в тканинах меблевої обшивки;
4. Промивання м'яких меблів «сухий» піною і сушка спеціальним обладнанням;
5. Покриття м'яких меблів спеціальним грязе- і водовідштовхувальним засобом, яке «оживляє» колір оббивки і продовжує терміни її експлуатації;
6. Приведення в порядок дерев'яних частин м'яких меблів.
Спеціалісти компанії, застосовують тільки сертифіковані безпечні засоби для догляду за меблями, що мають властивості з відновлення початкового свіжого зовнішнього вигляду і оббивки. Наприклад, затерті місця на шкіряних диванах видаляються за допомогою спеціальних засобів, які відновлюють структуру оббивки.
Хімчистка меблів проводиться регулярно 1 раз в рік або частіше, це залежить від ступеня її експлуатації.
За умови правильного і якісного догляду за предметами інтер'єру вони надовго зберігають свій гарний зовнішній вигляд і створюють неповторний образ вашого будинку, офісу або салону.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить