> <

ГБО на ВАЗ що треба знати при виборі?

 Хоча з продажу нових авто ВАЗ вже не перший, за кількістю експлуатованих автомобілів в Україні цей виробник - все ще є лідером.

Вазівські автомобілі першими приміряли на себе ГБО, тому всі тонкощі установки і настройки газового обладнання на тольяттинских двигунах давно вже засвоєні вітчизняними фахівцями.

Вазівські «Четвірки» відмінно приймають газ, а всі нарікання на ГБО, які можна зустріти в мережі, пов'язані виключно з невисокою кваліфікацією установника.

Чомусь власники саме цієї марки найчастіше намагаються економити на монтажі. Позначається стара радянська звичка - «зроби сам». Треба відзначити, що сам виробник привчив до цього своїх шанувальників. А кваліфікованим майстрам доводиться все переробляти в корені.

На карбюраторні мотори встановлюють ГБО ранніх поколінь. Найчастіше сучасну газову установку просто неможливо інсталювати в карбюраторний ВАЗ через відсутність електронних систем управління і датчиків - ЕБУ ні з чим працювати.

Однак інжекторні мотори таку можливість мають, тому на інжекторні ВАЗи ставлять ГБО 4-го покоління. Про комплектації і ціни можна дізнавайтеся в спеціалізованих центрах компанії "Время Газа" або на сайті компаніїї gaz-time.ua/gallery/vaz.

.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить