> <

Корисні поради щодо вибору системи ветлиляції

Одним з найбільш корисних винаходів людства в сучасному світі є припливно-витяжна система вентиляція.

Адже жодна система природної вентиляції приміщення не може зрівнятися з нею в ефективності створення комфортних умов для перебування людей в приміщенні. Припливно-витяжна вентиляція - це організована система, яка здійснює приплив чистого обробленого фільтрами повітря і видалення перероблених повітряних мас з кожного окремого приміщення. Притому повітрообмін здійснюється так, що витяжне повітря, скажімо, з курилки, ніяк не потрапить на кухню. За рахунок цих якостей, припливно-витяжні установки є найоптимальнішим варіантом для вентиляції громадських приміщень будь-якого характеру і призначення. А кращий вибір вентиляційних установок на http://vent-market.com.ua.

Припливно-витяжні установки класифікуються двома типами - це установки, які оснащені електричним нагрівальним елементом і установки, нагрівальний елемент яких водяний. Також дані системи можуть виготовлятися на основі, як роторного рекуператора (припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла), так пластинчастого. Основна відмінність полягає в конструкції і можливостей одного і іншого.

Будь-яка людина, що зіткнулася з необхідністю вибору такого типу обладнання, рано чи пізно запитає про те, як підібрати припливно-витяжну установку? На що варто звертати увагу при виборі в першу чергу?

Для того щоб правильно вибрати припливно-витяжну установку необхідно врахувати деякі обов'язкові параметри:

клімат і особливості регіону, в якому планується використання даної техніки;
оптимальна продуктивність по повітрю;
потужність підігріву;
зовнішній статичний тиск припливно-витяжної установки;
різницю температур всередині і зовні;
шумові характеристики.
При виборі тієї чи іншої моделі припливно-витяжної установки основний упор робиться на продуктивність по повітрю і величину напору, що дозволить подолати опір мережі повітроводів і повітророзподільних пристроїв.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить