> <

Де вигідніше взяти кредит готівкою?

Щоб відповісти на питання «Де вигідніше взяти кредит готівкою?», потрібно, для початку, визначитися з тим, що означає «вигідніше» стосовно до банківських кредитів.

Для більшості потенційних позичальників вигода полягає в мінімалізації підсумкової переплати по кредиту. На розмір переплати впливає процентна ставка і всілякі комісії. Відповідно, вигідний кредит можна взяти в банку, який пропонує найменшу процентну ставку і мінімальний розмір комісій.

Якщо процентна ставка є поняттям поширеним і досить зрозумілим, то з комісіями справи йдуть складніше. По-перше, не всі знають, за що вони стягуються. По-друге, є таке поняття, як «приховані» комісії. Щоб кредит був максимально вигідним, не варто звертатися в банк, який передбачає подібні «побори». У даній статті ми розглянемо цей момент більш докладно. Перед вибором банку або кредитної організації найкраще попередньо скористатися сервісом порівняння умов кредитування, який на першому етапі допоможе Вам підібрати найвигідніші кредитні пропозиції в Україні.

Оформити кредити готівкою у Львові microcredit допоможе. Отримати гроші можна без довідки про доходи та поручителів впродовж 24 годин з моменту подання заявки на кредит.

Які комісії можуть бути?
Розрізняють явні комісії, про які банк заявляє відкрито, і приховані, які банки приховують і вміло маскують. Дізнатися про приховані комісії можна тільки дуже уважно читаючи умови договору і вдумуючись в кожен його пункт. Так, банківські установи можуть стягувати додаткові комісії буквально за кожну свою дію. Наприклад, за розгляд кредитної заявки або за відкриття позичкового рахунку. Такі комісії є одноразовими, але можуть завдати досить відчутний «удар» по кишені.

Крім цих одноразових платежів, позичальник може зіткнутися з необхідністю платити щомісячні комісії за ведення рахунку, за розрахунково-касове обслуговування і за інші послуги. Якщо скласти всі можливі комісії, підсумкова сума грошей, сплачена позичальником при погашенні кредиту, виявиться такою, що жодна розсудлива людина не скористається даними позикою. Тому випадки, коли банки стягують комісії буквально з усього, досить рідкісні. Зазвичай при погашенні кредиту готівкою банк стягує від однієї до трьох комісій.

Отже, щоб відповісти на питання «Де вигідніше взяти кредит готівкою?», Вам потрібно ознайомитися з різними кредитними пропозиціями і вибрати з них те, у якої буде мінімальний розмір щомісячного платежу з урахуванням кількості та розміру всіх що «додаються» комісій. Якщо ви підійдете до цього питання з усією відповідальністю, ви обов'язково знайдете такий банк, який надасть вам найбільш вигідний кредит готівкою.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить