> <

Вибираємо комфортний велосипед для прогулянок – круїзер

Стильна їзда

Куди б ви не поїхали на своєму велосипеде-круїзере (пляжному круїзері), люди оглядатимуться на вас, в хорошому сенсі! Круїзери виглядають круто, на них здорово кататися, і вони зазвичай дешевше, ніж еквівалентний дорожній або гірський велосипед.

Круїзери виділяються серед інших велосипедів. Володіння пляжним круїзером, - це як мати стильне раритетное авто. Вони не призначені ні для швидкісних даунхілів, ні для швидкісної їзди по шосе серед автомобілів ні для перемоги на перегонах. Круїзери - це комфорт, елегантність і життя в іншому ритмі.

Вид круїзера, що навіть просто стоїть біля стіни, викликає спогади про відпочинок, жаркі пляжі, спокійне море, яскраве синє небо і теплий бриз на вашому обличчі - незалежно від того, чи правда ви їдете на пляж або котите на роботу в сім ранку середині березня в Києві.

Широкі 26-дюймові шини підвищеної прохідності, міцні високі рами для зручної вертикальної посадки, широкі м'які сидіння на пружинах, руків'я в ретро-стиле і ножні гальмо, як в дитинстві, - усе це разом, робить купівлю пляжного круїзера такою відмінною ідеєю.

Круїзери выглядят круто, на них здорово кататься, и они обычно дешевле, чем эквивалентный дорожный или горный велосипед
Чи є різниця між чоловічими і жіночими круїзерами?

І так і ні.

Дизайнери круїзерів роблять велосипеди різних стилів, для чоловіків, і для жінок.

На практиці єдина реальна відмінність - це естетика. Жіночі круїзери мають різну кривизну у верхній рамі, а також зроблені з тонших трубок.

І це насправді усі відмінності. Якщо ви хлопчик або дівчинка, і вам зовні припав до смаку круїзер, для іншої підлоги, то це за великим рахунком не грає ролі – купіть його або замовте цей велосипед круїзер з доставкою на http://sportzone.com.ua/velosipedyi/velosiped/kruizer! Стилі велосипедів-круїзерів на стільки близькі, що переживати про таке не варто.

різниця між чоловічими і жіночими круїзерами
Відмінні риси велосипедів-круїзерів

Рами: Рами велосипедів-круїзерів, зазвичай, виготовлені із сталі, і, таким чином, важче, ніж рами більшості інших типів велосипедів. На практиці це робить їх стабільнішими при їзді і легшим в управлінні. У міру зростання їх популярності деякі моделі велосипедів-круїзерів стали робити з легшого алюмінію, але менш міцного. Вага не так важлива для велосипедів-круїзерів оскільки ви зазвичай не сідаєте на круїзер для тривалих поїздок. Круїзери не призначені для підняття в гори і спуску або участі в перегонах. Але вони по-справжньому легко йдуть по рівній місцевості і легко долають пісок, вузькі гравієві і грязьові стежки.

Шини: Шини круїзерів справедливо називають "екстраширокими" шинами або "надувними подушками". Але це зовсім не означає, що вони збирають усі цвяхи і загрожують частими проколами. Адже такі шини товщі звичайних велосипедних шин і, отже, рідше пробиваються. Вони також забезпечують стійкішу їзду і ідеально підходять для прогулянок по тротуарах, бруківці і плитах. І якщо ви коли-небудь мріяли прокотитися на велосипеді прямо по піску, по пляжу, не потонувши по самі осі, то з цим круїзер, пляжний круїзер справляється прекрасно! Просто переконайтеся, що піски не хиткі, адже велосипед-круїзер залишається велосипедом і все-ще наслідує фізичні законами.

Кермо і педалі : На пляжних круїзерах кермо і педалі, винесені трохи ближче вперед, чим на звичайному велосипеді. Це забезпечує велосипедистові на круїзере класичне вертикальне положення. Це знімає навантаження зі спини, і дозволяє розслаблену, невимушену їзду, наприклад, з капучіно в руках.

Передачі: Традиційні велосипеди круїзери мають всього одну передачу. Адже вони служать для подорожей по рівній місцевості і невимушеного катання, і повинні залишатися при цьому крутими, модними і стильними. Хто не любить простоту однієї передачі у своєму велосипеді? Це легко і комфортно у використанні. Неймовірно, наскільки більше уваги ви звертаєте на те, що відбувається навкруги, коли ви не концентруєтеся на постійному перемиканні 24 передач свого велосипеда. Проте, дизайнери і конструктори пляжних круїзерів, все ж, зрозуміли, що не усі живуть прямо на пляжі.

Тому тепер все частіше можна зустріти пляжні круїзери з 3 або навіть 7 передачами, що робить їх більше відповідними для подорожей на більші відстані, або, навіть поїздок на роботу. У будь-якому випадку це полегшить вам стильний крутий підйом в гору сидячи на велосипеді, а не не менш стильно, але пішки.

Гальма: у пляжних круїзерів ножні гальма (вбудованими в задню втулку – Coaster brakes). Замість того, щоб гальмувати руками, щоб зупинитися ви натискаєте ногами на педалі. Якщо ви ніколи не стикалися з гальмами цього типу, не переживайте, тому що вони дуже прості у використанні. А якщо ви раніше вже користувалися такими, то ви безперечно вже в курсі, як просто робити найкрутіші у світі гальмівні замети.

Сідла: Чим старше я стаю, тим більше я думаю про свою п'яту точку, коли сідаю на велосипед. Я вважаю за краще переміщатися з комфортом. На щастя, круїзери, як правило, мають широкі підлаштовувані сідла на пружинах. На відміну від дорожніх велосипедів, ці сідла - крісла для ледаря у світі велосипедистів і згладжують усі, окрім, мабуть, тільки самий великих ям на дорозі, навіть не помічаючи цього.

різниця між чоловічими і жіночими круїзерами

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить