> <

Як видалити іржу з кузова автомобіля своїми руками

Кузови всіх автомобілів схильні до корозії, але з нею можна і потрібно боротися. У цій статті я розповім як самостійно позбавитися від іржі на кузові вашого улюбленого авто,

і, тим самим, продовжити йому життя і поліпшити зовнішній вигляд. Розповідати буду все на прикладі власного ремонту. Робив все в перший раз і вийшло дуже навіть непогано. Так що, думаю, будь-який автолюбитель зможе це повторити і заощадити купу грошей на кузовному ремонті.

Отже, почнемо ...

Для ремонту вам знадобиться:

- Наждачний папір великий (120) і дрібний (400 і 600);
- Щітки по металу, але краще болгарка або електродриль зі спеціальною насадкою;
- Знежирювачах;
- Перетворювач іржі (Цинкар)
- Шпаклівка зі скловолокном;
- Шпаклівка звичайна;
- Грунтовка антикорозійна в балончику;
- Фарба в балончику;
- Малярський скотч і побільше газет;
- Чисті ганчірки для знежирення;

Перед початком роботи потрібно гарненько вимити машину, щоб було видно всі пошкоджені місця. Після того як ви помили машину і приготували все необхідне можна приступати.

Ще більше корисних порад читайте на http://radymo.com/.

1. Добре очищаємо поверхню від іржі і старої фарби. Бажано використовувати для цього болгарку або електродриль зі спеціальною насадкою, це заощадить вам купу сил і часу, та й ремонт буде більш якісним.

Якщо у вас немає ні болгарки, ні дрилі, то доведеться чистити все вручну (як це довелося робити мені, тому що болгарка майже відразу згоріла) крупнозернистим наждачним папером і щіткою по металу. Будьте обережні при обробці поверхні великим наждачним папером. Краще використовувати наждачний папір 120-ий. Я користувався спочатку 40-м і наробив подряпин, які видно навіть після фарбування.

2. Протираємо і знежирюємо очищену поверхню.

3. Обробляємо очищену поверхню перетворювачем іржі. Це потрібно для ліквідації іржі на хімічному рівні і повного її видалення.

4. Знежирюємо.

5.Наносім шпаклівку зі скловолокном, щоб закрити великі вм'ятини або дірки від корозії. Після того як вона висохне вирівнюємо її грубим наждачним папером. Повністю її вирівняти не вийде, тому що вона служить для закладення великих нерівностей, як фундамент для звичайної шпаклівки.
Важливо! Намагайтеся не подряпати кузов під час роботи з грубої наждачкою!

6. Знежирюємо

7. Наносимо звичайну шпаклівку. Після її висихання шліфуємо наждачкою до рівної поверхні.

8. Знежирюємо

9. Місця що не будемо фарбувати заклеюємо малярським скотчем і газетами.

10. Наносимо антикорозійний грунт. Я наносив його з балончика в 3 шари. 1-ий шар найтонший, 2-ий товстіший і 3-ий остаточний шар самий жирний. Між шарами робіть витримку 10-15 хв., шоб грунтовка встигала висохнути. Щоб грунтовка лягла добре потрібно тримати балончик на відстані 20-25 см від поверхні і робити руху по горизонталі.

Якщо на кузові немає великих пошкоджень від іржі, то можна не шпаклювати, а відразу наносити грунт і фарбувати.

11. Матуэмо грунт мокрою 600 наждачкою. Наждачку краще попередньо замочити у воді хвилин на 5. Далі чекаємо коли поверхня висохне.

12. Знежирюємо.

13. Фарбування. Щоб фарба лягала добре її потрібно наносити з відстані 20-30 см і робити рух по горизонталі. Фарбу наносив в 4 шари, кожен наступний шар жирніше попереднього. Між шарами робив паузу 15-20 хв., щоб фарба підсихала. Не забувайте періодично трясти балончик з фарбою в процесі фарбування.

Ось і все. За часом це може зайняти від 1 до 2-х днів. При бажанні за вихідні можна всю машину так обробити, і продовжити життя кузова вашого автомобіля на довгі роки. Вдалого ремонту!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить