> <

Як взяти кредит і не прогоріти?

Різноманітність кредитних програм різних банків може запросто поставити в глухий кут. На жаль, універсальних порад щодо вибору кредиту не існує.

Однак є маса способів оцінити пропозицію банку і підібрати найбільш оптимальний варіант позики. На що варто звернути увагу при виборі кредитної лінії і як заощадити на виплатах банку?

Які кредити найвигідніші?
 
Коли мова йде про звичайну споживчу позику, не слід поспішати. Спершу вивчіть всі кредити, пропоновані банками. Як правило, так звані, експрес-кредити в банках обходяться клієнтові значно дорожче. Щоб знизити процентну ставку, варто подумати про можливість заставного забезпечення або поручительства і зібрати повний пакет документів, що підтверджують платоспроможність позичальника. Ще одним фактором, що впливає на величину переплат, є термін кредитування: чим довше клієнт виплачує борг, тим більшу суму йому доводиться виплачувати як відсотки. Отримати експрес-кредит онлайн можна на https://dengiclick.kz/express-loan.html.
 
Іпотечні і цільові кредити не такі дорогі, як споживчі, однак їх оформлення може зайняти тривалий час. Ще однією особливістю таких позик є той факт, що вони практично ніколи не видаються у вигляді готівкових коштів. Однак в рамках подібних кредитів сума позики може багаторазово перевищувати встановлену банком «стелю» для споживчих кредитів.
 
Як правильно вибрати кредит?
 
Будь-який займ характеризується наступними умовами:
 
· Порядок виплат;
· Величина переплати;
· Термін кредитування.
 
Головна мета, яку повинен переслідувати клієнт при виборі кредитної програми в банках, полягає у визначенні оптимального співвідношення зазначених вище умов.
 
Банківську позику можна виплачувати за допомогою здійснення ануїтетних або диференційованих платежів. При ануїтетному порядку сума щомісячних виплат по кредиту постійна, тобто клієнт повертає гроші банку рівними частками. Зазвичай таку схему рекомендують особам з невисоким або непостійним рівнем доходів, так як вона полегшує планування бюджету. Для диференційованих платежів характерно поступове зменшення розміру виплат. Незважаючи на те, що спочатку такий порядок платежів може бути кілька обтяжливим для сімейного бюджету, з часом подібні незручності компенсуються низьким рівнем переплат: величина основного тіла боргу швидко скорочується і відсотки по кредиту нараховуються на меншу суму заборгованості.
 
Нерідко банки пропонують «підстрахуватися» і взяти кредит на тривалий термін. У такому випадку розмір щомісячних платежів, дійсно, буде невеликим, проте з часом це виллється в значну суму переплати. Щоб заощадити, треба розумно вибирати найменший термін кредитування. При цьому не варто відмовлятися від пропозиції застрахувати кредит: страхування незначно збільшує вартість позики і здатне повністю убезпечити клієнта від можливих труднощів з оплатою боргу. Прийнято вважати, що оптимальним терміном виплати кредиту є такий відрізок часу, в рамках якого величина щомісячних платежів не буде перевищувати третини від сукупних доходів кредитоотримувача.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить