> <

Як підібрати батарею для ноутбука?

Ноутбук перестав тримати заряд і ніякі дії не допомагають відновити колишню ємність?

Схоже, настав час замінити акумуляторну батарею. Щоб відразу підібрати те, що потрібно, слід дотримуватися певних рекомендацій - будь то батарея для ноутбука Asus, Samsung, HP, Lenovo і ін.

Грамотний підбір акумулятора неможливий без врахування певних критеріїв. Розповімо про них детальніше.

Час самостійної роботи без підключення до мережі

Як довго протримається батарея без підживлення, залежить від наступних факторів:
- комплектація ноутбука;
- індивідуальний стиль роботи користувача на ноут;
- параметри самого акумулятора.

До речі, сучасне оснащення лептопів не завжди позитивно позначається на тривалості роботи без підзарядки. Наприклад, вбудовані відеокарти менш «ненажерливі», ніж просунуті дискретні графічні процесори. LED-дисплеї споживають менше енергії. Не дивуйтеся, якщо мобільний комп'ютер замість заявлених виробником 8 годин у справі реалізується 6-7 годинами. Просто розробники тестують енергоємний акумулятор на моделях з мінімумом встановлених компонентів.

Загадкові символи на батареї
 
Є 3 терміна, які повинні привернути вашу увагу:
Ампер/год; Ватт/год; Кількість елементів.

Висновок: чим більше елементів і ампер-годин, тим вище загальне значення ват-годин, тим більше ємність батареї. Акумулятор із якою кількістю елементів підходить саме до вашого ноутбука, краще дізнатися з керівництва користувача або на сайті виробника, а не керуватися принципом: «чим більше, тим краще».

Який тип акумулятора краще

Є 2 основних види батарей: на нікелевій основі (NiCd, Ni-MH) і літій-іонні (Li-ion). Перші вже відходять у минуле через значну кількость недоліків. Переваги літій-іонних акумуляторів очевидні:

- максимальна щільність енергії (як по вазі, так і за обсягом);
- швидко заряджається батарея (за 30-40 хвилин - до 90%);
- вражаючий показник ресурсу (більше 1000 циклів заряду/розряду. В нікелевих аналогах - до 300);
- екологічність (можна утилізувати без спеціальної переробки);
- в неробочому, вийнятому стані розряджається всього на 5% ємності.

Ціна питання

Набагато вигідніше купувати акумулятор з великою кількістю елементів, різниця в ціні невелика, а заряд тримає значно краще. Вибираючи батарею для ноутбука, краще провести моніторинг магазинів, що продають в інтернеті. Звертайте увагу, щоб покупцеві надавалася гарантія виробника.
Тонете в море пропозицій? Ось приклад магазину asus-battery.com.ua/keyboard, що спеціалізується на реалізації якісних і перевірених акумуляторів для ноутбуків різних виробників. Вибирайте і насолоджуйтеся безперебійною роботою!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить