> <

Легендарна гра The Sims 3

The Sims 3 - черговий крок у розвитку головного на планеті симулятора людського життя.

Гра покращала зовні, збагатилася купою можливостей і тепер може похвалитися дуже сильним штучним інтелектом і детально пропрацював містом.

З чого все починалося?

Як же все-таки дивно швидко летить час - з моменту появи першої частини The Sims пройшло вже багато років! Тоді це був справжній переворот - гра, задумана як якийсь дуже наворочений віртуальний «будиночок ляльки Барбі», несподівано зацікавила самих різних людей: від домогосподарок до підлітків пізньо-шкільного віку, що розповідають один одному щось на кшталт «я збудував будинок, заселив туди себе і Ленку - і потім весь вечір дивився телевізор, а вона в цей час готувала мені вечерю і прибирала в будинку!».

Гра дійсно затягувала всіх підряд - вже дуже вабила можливість за кілька вечорів прожити життя своєї мрії, нехай і в віртуальної реальності. Ну а фінансова машина Electronic Arts швидко почала видоювати гроші з вдало стартувавшого бренду. The Sims стала обростати аддонами, потім наспів і друга частина, яка придбала тривимірну графіку і помітно покращений штучний інтелект сімов. Віртуальні чоловічки стали набагато самостійнішими, у них з'явилися бажання, прагнення, помітно складніше виявилися їхні характери. Персонажі «навчилися» старіти і вмирати, так що рано чи пізно доводилося заводить сім'ю і замислюватися про дитину. А ще в The Sims 2 були чи не найкращі в світі аддони - якщо материнська гра намагалася осягнути неосяжне, то доповнення концентрувалися на якомусь одному з аспектів життя: сімов могли відправити до університету або, наприклад, змусити зайнятися бізнесом.

The Sims 3, як і всі колишні частини, розповідає про життя простої людини в невеликому місті. Починається гра з створення героя - крім стандартних налаштувань зовнішності, особливу увагу тут приділено характеру. Ніяких звичних по RPG ползункового і цифрових характеристики не залишилося і сліду: ми просто вибираємо для підопічного п'ять рис, які визначать як його життєві уподобання і прагнення, так і деякі унікальні навички. Технофоб, наприклад, не тільки буде Воротити ніс від усякої хай-тек-електроніки, але і здатний виводити її з ладу буквально одним клацанням пальців.

Ну а після «народження» персонажа (можна, до речі, відразу зробити і цілу сім'ю) настає найцікавіше - на невеликі «підйомні» ми купуємо житло і заселяється ... в справжнє містечко! Так-так, якщо The Sims 2 була розділена на окремі, не дуже-то великі локації, то тут нас чекає цілий світ. Місто живе своїм життям: вночі його вулиці вимирають, з ранку обивателів розбігаються по офісу, а ближче до вечора починають займатися своїми справами. Взагалі, це нововведення важко описати словами, але - повірте нам - воно буквально перевертає всю гру з ніг на голову. Якщо раніше персонаж волею-неволею замикався в межах власного будинку, то тепер запросто можна провести весь день, тиняючись по центру, перекушуючи в забігайлівці і Заводячи випадкові знайомства. Або взяти з собою ноутбук і кілька годин попрацювати, насолоджуючись видами центрального парку.

Як грається?

Грати онлайн у The Sims 3 можно на igames.hostenko.com/game-view/sims-3-igrat-onlajn. Зросло в рази «середовище проживання», що помітно додало грі різноманітності і цікавих подій. Багато ситуації передбачені ж розробниками - наприклад, якщо ви вирішили зробити кар'єру політика, то рано чи пізно вам доведеться обходити місцевих багатіїв, умовляючи їх пожертвувати певну суму на проведення виборчої кампанії. Успішно вирішить це завдання тільки товариський і активний персонаж - сидячи в своїх чотирьох стінах, багато грошей НЕ набереш. Свобода тут проявляється навіть в самих дрібницях: ви зустрічаєте знайомого на вулиці, розмовляти і раптом ... повз проходить красива дівчина. Поки герой набирається сміливості, панянка піднімає руку, ловить таксі і їде, а ми кілька днів гуляємо по центральних вулицях в надії зустріти її ще раз.

І це особливо здорово - The Sims 3 дає уяві гравців практично безмежні простір для творчості. Хочете - станьте бомжем, спите на лавці, кради їжу. Хочете - цілком замкнемося на кар'єрі, а у вільний час працюйте вдома, пишіть, наприклад, книги, отримуючи за них гонорари. Або навпаки - звабити красиву дочку багатія і оселитеся разом з нею в розкішному особняку. Любителі RPG називають це красивим словосполученням «відіграш ролі». Так ось, в The Sims 3 - можливостей цього самого відіграшу набагато більше, ніж в деяких рольових іграх.

Дуже цікавим виявилося спілкування з комп'ютерними персонажами. Заводячи знайомство, ви, як і годиться, не знаєте про співрозмовника практично нічого - риси його характеру будуть проясняться вже під час розмови. Так що готуйтеся - підібрати ключик до деяких людей тут дуже і дуже складно.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить