> <

Як створити сайт без зайвих проблем

Якщо в 2017 році у бізнесу немає сайту, то немає і самого бізнесу. Так що саме час обговорити створення сайтів.

Етапи створення сайту

Незалежно від того, який сайт вам потрібен - візитка, інтернет-магазин або блог - вам доведеться зіткнутися з низкою стандартних етапів:

Вибір домену
Часи, коли домен був просто символами в адресному рядку браузера, давно пройшли. Сьогодні доменне ім'я - одна зі складових успіху бізнесу.

В ідеалі ваш домен повинен бути таким, що запам'ятовується, простим, але інформативним, відображати рід діяльності компанії і бути досить динамічним, щоб при масштабуванні компанії вам не довелося вибирати новий.

А ще він не повинен порушувати нічиї авторські права, повинен регулярно своєчасно продовжуватися і може бути втрачений, якщо ви зареєструєте його на недобросовісного співробітника або підрядника.

Вибір хостингу
Хостинг - це місто, де буде зберігатися ваш сайт. Він повине буди надійним. Ми рекомендуємо хостинг і віртуальний сервер від компанії gmhost.com.ua

Структура сайту
Головна вимога до структури сайту - вона повинна бути логічною. Проблема в тому, що це ви знаєте свій продукт / послугу від і до і вам послідовність дій на сайті здається очевидною. А ось звичайний користувач може не збагнути, в який з численних розділів ви засунули потрібний йому товар.

Дизайн
Дизайн має бути «красивим». Він - особа вашого бренду. І саме він відповідає за перше враження, вироблене на відвідувача. Дизайн сайту повинен відповідати вашому позиціонуванню і роду діяльності, запам'ятовуватися, але при цьому не знижувати зручність користування сайтом. Яким би цікавим не здавалося вам оформлення форми і яким би приємним не був колір кнопки, якщо користувач не зможе / не захоче з ними взаємодіяти, все було даремно.

Наповнення контентом
Корисні інформативні тексти на сайті - це відмінно (і, до речі, само собою зрозуміло). Вони обов'язково повинні бути відформатовані і добре оформлені. Але важливо пам'ятати і про інші типи контенту, наприклад, про галереї зображень або відеоінструкції.

SEO-оптимізація
Про оптимізацію сайту під вимоги пошукових систем потрібно думати до того, як сайт побачить світ. А це значить, потрібно бути готовим до додаткових фінансових витрат на залучення SEO-фахівця і закладати більше часу на запуск сайту. Адже розробнику і оптимізатора потрібно буде постійно узгоджувати свої дії.

Адаптація під mobile
Як кажуть співробітники Google, є справжні сайти, а є сайти, які не оптимізовані під мобільні пристрої. Адаптація під mobile - ще один пункт, на який потрібно закласти час (вибрати варіант адаптації, при необхідності розробити новий дизайн) і, звичайно, бюджет на фахівця, який буде це реалізовувати.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить