> <

Металеві решітки на вікнах

Грабіж - найчастіше правопорушення в Україні. Частіше злодії грабують приватні господарства, а 7 із 10 крадіжок вчинені зловмисниками через вікна на першому та останньому поверхах.

Найнадійнішим і дешевим способом захистити себе та особисті речі від злочинців є встановлення решіток на вікна. Найкращий вибір решіток знайдете на http://shikmetal.ua/ua/.

Ефективність віконних решіток пов'язана частково з психологічним фактором: крадіжка швидко і без зайвого шуму і труднощів. Один тип решітки на вікнах може бути достатнім, щоб відлякати злодія.

Будь ласка, зверніть увагу, що металеві решітки на вікнах - це частина комплексного захисту для всього будинку, в доповненні до дверей з твердої сталі з надійними дверними замками, сигналізацією та відеоспостереженням.

Залежно від різної технології виготовлення решітки діляться на зварні, ковані. Найпоширенішим і відносно бюджетним рішенням є зварні решітки на вікнах. Такі решітки є оптимальними з точки зору ціни і якості, вироблених протягом короткого часу і з різною міцністю, надійністю і стійкістю до зломів і погодних умов. Крім того, сучасне виробництво зварної решітки дозволяє виконувати різні геометричні форми і модель і забезпечують серйозну конкуренцію кованим виробам.

Ковані решітки на вікнах, в свою чергу, є дорогими, трудомісткими і, поряд з цим, більш надійні і довговічні, відрізняються оригінальністю і елегантністю, їх виробництво вимагає навичок. На відміну від умов зварювання, де тільки кривизна стрижня, смуги або профілю в кованої частини сітки можуть бути розміщені «тривимірний» вільно в просторі, і отримувати унікальні продукти. Різноманітність кованих форм і візерунків може об'єднати їх в вишукані візерунки і, таким чином, навіть прикрасити зовні кожну будівлю.

Будівництво решіток на вікнах

Для постійного і тривалого використання, як правило, використовують фіксовані стаціонарні, знімні грати, називаються «глухі», тому що вони герметично встановлені у віконний отвір. Вони найбільш надійні, без спеціального зварювального обладнання вони не видаляються, і робити це безглуздо та безмовно неможливо. З цієї причини, як "домашні" варіанти не завжди підходять, тому що для високого рівня безпеки ви повинні відмовитися від комфорту.

Альтернативним рішенням є відкриття решіток. Такі решітки монтуються на петлях, їх можна відкрити у випадку необхідності аварійного виходу або просто помити вікна. Такі конструкції є більш уразливими, а для їх безпеки варто встановити додаткові замки та клапани.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить