> <

Всі переваги освіти за кордоном

З кожним роком все більше наших співвітчизників прагне отримати диплом про вищу освіту за кордоном.

Отже, ви точно маєте уявлення про можливості вітчизняної освіти. Давайте розглянемо більш детально, що ви гарантовано зможете придбати за роки навчання в закордонних університетах, коледжі або вищій школі. це:

- диплом, який не потрібно підтверджувати в разі переїзду на роботу або постійне місце проживання в іншу країну;
- знання іноземної мови, а можливо навіть декількох - принаймні на базовому рівні;
- наявність корисних контактів, які купуються в процесі навчання і особливо професійних стажувань;
- особливе ставлення з боку потенційних роботодавців стосовно власника диплома престижного вузу (особливо з урахуванням того, що оцінки в дипломі підкріплені практикою на найбільших підприємствах по всьому світу).

Детальну інформацію про освіту за кордоном та перелік вузів читайте на http://eductravel.com.ua/higher-education

Навчання за кордоном - реальний шанс стати громадянином будь-якої країни

Не думайте, що дипломи, видані британськими, німецькими, канадськими, австралійськими чи американськими вузами, справляють враження тільки на керівників українських компаній. Такі дипломи високо котируються в усіх країнах світу ─ настільки високо, що імміграційна влада багатьох країн готові надавати їх власникам різні пільги при оформленні дозволу на проживання. Освіта за кордоном дає можливість переїхати жити і працювати практично в будь-яку країну, в якій ви проходили навчання.

Навчання за кордоном може бути безкоштовним

Все це чудово, скажете ви, але де ж середньостатистичному українцеві знайти кошти на навчання за кордоном? Не поспішайте! Можливо, шукати кошти зовсім не знадобиться, адже в багатьох країнах світу вищу освіту можна отримати безкоштовно.

Буває і так, що кошти є, проте є також сумніви в доцільності інвестування їх в освіту за кордоном. Можливо, буде корисно дізнатися, що більше 85% найвпливовіших і найбагатших людей світу досягли успіху саме завдяки навчанню в престижних вузах. Наприклад, мільярдер Девід Рокфеллер закінчив Гарвард, президент США Теодор Рузвельт навчався в Колумбійському університеті, засновник проекту Google Сергій Брін ─ в Стенфорді, і список цей можна продовжувати ще не на одній сторінці.

Для кого підходить навчання за кордоном

Припустимо, що і в цьому ми зуміли вас переконати, але тут виникає новий аргумент: відсутність здібностей до мови, через яке навчання за кордоном може бути недоступно. І тут, на своє щастя, ви теж помиляєтеся! Хороші викладачі іноземних мов стверджують: нездатних до мови людей немає, є неефективні методики та неталановиті педагоги. У зарубіжних мовних центрах ви не зустрінете ні того, ні іншого. До того ж, потрапивши в незнайому мовне середовище, ви точно будете знати, навіщо вам потрібно вміти відмінювати дієслова і правильно вживати прийменники ─ то, що раніше здавалося марним заняттям, набуває сенсу, а наявність мотивації, як відомо, підвищує здатності як мінімум в півтора, а іноді і в два-три рази.

Бажаєте спробувати? Запишіть дитину на двотижневу літню мовну програму на базі міжнародного табору, і ви будете вражені тим, що за два тижні він просунувся в іноземній мові набагато далі, ніж за два роки вивчення його в звичайній школі. Мовні курси для дорослих дають можливість підвищити кар'єрні можливості. Якщо ж ви нарешті повірили в те, що вища освіта за кордоном ─ це вигідна інвестиція в майбутнє, можете сміливо записувати потенційного абітурієнта на підготовчу програму для вступу до вузу. Залишається тільки обрати той, що вам найбільше імпонує.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить