> <

Системи відеоспостереження та сигналізації для будинку, квартири

Кожному з нас хочеться, що б наше житло було в безпеці. Тому все популярнішим стає відеоспостереження. Його використовують в заміських будинках, котеджах, квартирах і т.д.

За допомогою відеоспостереження ви зможете спостерігати за заміським будинком і ділянкою коли ви у від'їзді. Навіть в разі проникнення сторонньої людини в будинок, записи з камер відеоспостереження дадуть незаперечні дані про те хто це зробив. Тому зловити такого злочинця буде набагато легше.

Ще на додаток до відеоспостереження часто встановлюють сигналізації: охоронні та пожежні. Охоронні сигналізації можуть бути пультові і звукові, світлові. Пультова сигналізація підключена до пульта охоронної фірми. І при спрацьовуванні хоч одного датчика руху, на пульт охоронної фірми приходить сигнал, і група швидкого реагування приймає сигнал. Вони приїжджають на Вашу адресу протягом п'яти-семи хвилин.

У звукової сигналізації, при спрацьовуванні датчиків руху, включається сирена. Вона розрахована на залучення величезної кількості уваги і грабіжник як правило поспішить піти скоріше.

Світлова сигналізація при спрацьовуванні датчиків включає стробоскопічне світло, яке дезорієнтує злочинця. Іноді звукова і світлова сигналізації з'єднують в одну. При цьому на ваш телефон або планшет надходить повідомлення про те, що спрацювала сигналізація. Добре якщо у Вас ще встановлено і відеоспостереження, так як ви можете відразу подивитися, чого спрацювала сигналізація і чи потрібно викликати міліцію.

Так само відеосистема дозволяє вам бути більш впевненим не тільки в тому що з вашим житлом і майном все буде в порядку, а й якщо у вас є домашній персонал. Ви зможете знати наскільки вони сумлінні. Це важливо, тому що найчастіше немає можливості спостерігати за домашніми працівниками весь час. А тим більше, якщо ви взяли на роботу нову людину. Ці дані дозволять вам займатися своїми важливими справами не переживаючи про свій будинок. Іноді буває так, що відвідувачі вашого будинку мають не завжди чесні наміри. Або у вас працюють будівельники. Відеоспостереження допоможе з'ясувати, кому з цих людей можна довіряти. Або якщо у вас що-небудь пропало, то ви зможете розібратися, куди поділася ця річ. Тому користь від відеоспостереження досить велика. І це досить надійна система охорони для вашого будинку і майна. Ви зможете більше уваги приділяти своїм справам.