> <

Камери спостереження для заміських будинків

Система відео-спостереження є однією з найнадійніших систем безпеки в наш час. Камери спостереження використовують будь-де. І досить частим явищем, стали відеокамери в заміських будинках і дачах.

Так як приватні території і будинки залишаються без нагляду, особливо в зимовий період. Обікрасти такий будинок набагато простіше. Системи відео-спостереження допоможуть вам забезпечити безпеку вашого будинку і майна. Сучасні камери відео-спостереження мають функцію віддаленого доступу. Але при покупці, потрібно уточнювати, чи підтримує дана відеокамера цю функцію. У вас є можливість спостерігати за вашим будинком з будь-якого місця.

Сучасні IP- камери багатофункціональні, і вони можуть налаштовуватися на різні сценарії роботи, або реагування. Наприклад, камера може знімати без перерви або ж в певний час, або при активності. Камери відео-спостереження, як правило, мають датчики руху. І у випадку активності на вашій території, прийде сповіщення на ваш мобільний додаток. Або ж ви зможете подивитися відео в запису.

Відео-спостереження є зовнішнє і внутрішнє. Зовнішні камери спостереження, дадуть вам інформацію про вашу території. І ви зможете убезпечити вашу територію від не бажаних гостей. Ну а якщо, хтось проникне на вашу територію, то всі події запишуться на камери спостереження. Ви зможете побачити, хто заходить на вашу територію, в той час коли ви відсутні. І навіть в нічний час доби, ви отримаєте відео відмінної якості. Так як зовнішні камери спостереження, зазвичай оснащені інфра червоною підсвіткою.

Існують ще й поворотні відеокамери Speed Dome. Таку відеокамеру ви зможете налаштувати на патрулювання території. Супроводу об'єкта, який рухається, наближення і віддалення деяких ділянок, панорамна зйомка і багато інших функцій. Такі відеокамери відмінно працюють в системі з фіксованими камерами спостереження. І одна така камера може замінити кілька фіксованих. Наприклад, відео-систему можна налаштувати певним чином. У той момент, коли у поле зору фіксованої камери, потрапляє рухомий об'єкт, то вона передає сигнал камері Speed Dome, і поворотна відеокамера супроводжує рухомий об'єкт. Такі поворотні відеокамери, повертаються в горизонтальному і вертикальному напрямку. Їх можна програмувати на різні сценарії і вони багатофункціональні. Виз можете постійно мати потрібну для вас інформацію.