Як вибрати газовий балончик для самозахисту?

По-перше, слід зазначити, що все залежить від того, де і як ви плануєтє застосовувати газовий балончик.

 

Якщо ви хочете, щоб газовий балончик зберігався вдома і був засобом захисту, який можна застосовувати, наприклад, в під'їзді, або проти агресора який вже в дверях, то краще всього вибирати пінний газовий балончик від 100 мл до 650 мл - він дуже ефективний по відношенню до агресора, при цьому також досить безпечний по відношенню до інших людей які знаходяться в приміщенні. Придбати такий газовий балончик можна на сайті http://www.ushop.in.ua/category/active-oborona/gazovye-ballonchiki/.

Якщо ви хочете возити балончик із собою в машині, і мати можливість захистити себе від групи хуліганів на дорозі, то тут теж краще вибирати великі балончики від 100 мл до 650 мл. Але в даному випадку це може бути не тільки пінний балончик Дракон, але можна придбати й аерозольний Факел. Факел - це чудовий балончик з найсильнішим та потужним струменем. Також в машину можна взяти струменевий балончик Шпага.

Якщо Ви дівчина або купуєте балончик для дівчини, то краще за все купити відразу два Леді Блек - це маленький 25 мл балончик, з симпатичним рожевим дизайном, але вкрай ефективний за складом і універсальний за типом розпилення.

Якщо Ви чоловік і купуєте балончик для себе, щоб носити його з собою, тим більше якщо це перший балончик, найкраще взяти пару Black 65 + Black 25 - це чудові газові балончики з аерозольно-струменевим типом розпилення - найбільш зручним і універсальним в застосуванні.

Більш досвідчені «користувачі» зазвичай мають по 2 газових балончики різних характеристик - наприклад: Black 25 + Перець 11А - перший маленький і завжди виручить якщо хтось нападе - а другий найкращим чином, серед усіх, діє на собак, володіє найстрашнішим респіраторним ефектом і дозволить відбитися відразу від великої кількості нападників. Шпага 65 і Факел-2 - перший струменевий, для точкового застосування, щоб не зачіпати нікого, а другий вкрай потужний аерозольнік можна і завісу зробити або хуліганів приборкати.

Загалом поєднання можуть бути різними - 2 балончика завжди краще, ніж один, але краще хоч один ніж ніякого. Головне не забувайте, що носити в кишені балончик ще не достатньо, щоб відбити напад - потрібно бути готовим його застосувати, а ще вміти його застосовувати - а для цього треба хоча б один раз потренуватися. Для того щоб потренуватися можна купити дешевший навчальний газовий балончик - він не містить ирритантов, тому коштує дешевше - або купити на один бойовий балончик більше і потренуватися з ним.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить