Вибираємо «правильний» гаманець

Майже весь день на роботі думала, де грошей заробити, а потім вирішила, що треба спочатку купити новий гаманець. Правильний, в якому гроші водяться.

Може серед читачів є такі ж як я, що бачать причину не в власної марнотратності, а в тому, що просто гаманець вибраний невірно, спробуємо розібратися.

Дійсно, покупка гаманця справа непроста і важлива і підійти до цього варто з усією серйозністю. Наприклад, існує думка, що сильніше за все грощі притягує червоний гаманець. 

1. Матеріал з якого зшитий гаманець, повинен бути натуральним. Адже грошова енергія не зможе проникати через штучні тканини, так кажуть знавці фен-шуй. Інша справа: шкіра, тканина, замш - вони приємні на дотик і тримати гаманець в руках набагато приємніше. Але! Не забувайте, якщо вам сильно сподобається матеріал, вам захочеться частіше брати його в руки, частіше діставати з сумки і частіше робити покупки, в результаті, витрачати більше грошей даремно.
«Ми всі прекрасно розуміємо, як важко розлучитися з тим, що для нас приємно - це все одно, що спробувати відібрати у ласунки торт, так само і людина, якщо матеріал гаманця буде надмірно ніжним і приємним, він частіше буде витягувати його з сумки, відкривати і здійснювати покупки», - говорить психолог Анна Павлова.

2. Знавці фен-шуй не радять носити в гаманці фотографії близьких людей, негативна енергія негативно впливає на них.

Так само, не варто захаращувати його чеками, старими талонами, папірцями з номерами телефонів і т.д. Гроші не люблять безлад в зверненні.

Постарайтеся, щоб гаманець ніколи не опинявся порожнім. У ньому повинно залишитися трохи грошей, як мінімум на проїзд в транспорті.

3. Колір гаманця може бути золотистим, коричневим, жовтим - ці кольори вважаються квітами багатства. Чорний - колір грошей, а червоний - як магніт для них. Уникайте кольору Води! З синього, зеленого, блакитного гаманця гроші будуть витікати, як вода.

4. Розмір має значення!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить