Якою має бути меблі для ванної?

Вибір меблів для ванної кімнати повинен полягати в серйозному підході та дотриманні деяких рекомендацій.

Адже не кожна з меблів зможе підійти для даного місця. Основні якості, якими вона повинна володіти (в тому числі і меблі для ванної від Аква Родос - вологостійкість, здатність не піддаватися впливу високих температур, хімічних засобів і пари. У процесі використання вона також повинна легко чиститися.

Поради при виборі
Матеріалом, з якого виготовлені меблі, може виступати дерево або метал. У першому варіанті варто віддавати перевагу вільсі, оскільки в процесі експлуатації вона не стане псуватися від вологи, а навпаки, буде ставати ще міцніше. Метал повинен мати хромоване покриття. Також зараз меблі виготовляють з пластмаси. Вона хоч і є влагостійким матеріалом, проте швидко втрачає свою привабливість.
Керамічні меблі варто перевіряти на наявність тріщин за допомогою легкого удару по ній. Глухий звук буде видавати їх наявності, а дзвінкий - навпаки, якщо все в порядку. Раковина також не повинна мати вм'ятин або сколів. Якщо купуються пофарбовані МДФ плити, варто попередньо перевіряти якість їх забарвлення, при якому не повинно бути тріщин і підтьоків. Фурнітура для ванної у вигляді гачків, петель, ручок, навісів, ніжок, повинна містити металеві елементи. Таким чином, можна буде надовго зберегти їх первозданний зовнішній вигляд.
Для підлоги з підігрівом найкраще купувати меблі на ніжках. Якщо купується тумба з раковиною, то не слід встановлювати її впритул до стіни. Це допоможе в подальшому уникнути виникнення цвілі і затекло води. Для ванної кімнати з малою площею найкраще купувати підвісні або високі довгі шафки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить