Наскільки ліпосакція може бути "безпечною"? Відповідь залежить від ваги тіла

Яка кількість жиру для видалення під час ліпосакції може вважатися нормальним?

Як правило відповідь залежить від індексу маси тіла пацієнта (ІМТ), згідно з доповіддю, у вересневому випуску пластичної та реконструктивної Surgery®, офіційного медичного журналу Американського товариства пластичних хірургів (ASPS).

"Наше дослідження показує, що ліпосакція пов'язана з дуже низьким рівнем ускладнень. Cерьозні ускладнення відбуваються менш ніж у 1 з 1000 випадків" - коментує член ASPS хірург Джон Ю.С. Кім Північно-Західного університету, Фейнберг школи медицини в Чикаго. Це також ставить під сумнів концепцію простих абсолютних порогів для обсягу ліпоаспірата - кількість ліпосакцій, які можуть бути виконані безпечно, залежить від початкового кількості жиру в людині.

Дослідження "Відносний поріг обсягу ліпосакції", яке грунтується на ІМТ має довгу історію дебатів щодо безпечного обсягом жирової тканини, що може бути видалена при ліпосакції. Поточні принципи визначають +5000 мілілітрів (п'ять літрів) як "великий обсяг ліпосакції" потенційно пов'язаної з високим ризиком ускладнень.

Загальна частота ускладнень склала 1,5 відсотка, з декількома серйозними ускладненнями і без смертельних результатів. Дотепер найбільш поширеним ускладненням було накопичення рідини (серома), що вимагає дренажу. Середній обсяг ліпосакції був близько двох літрів.

Так само на основі дослідження члени ASPS з'ясували, що після перевищення "порогу" в 5000 мілілітрів шанс розвитку ускладнень збільшується, але все ж залежить від ІМТ конкретної людини і його загального стану здоров'я на момент процедури.

За матеріалами сайта: http://vseoplastike.com

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить