Як вибрати жалюзі до вікон

Деякий час тому купити жалюзі було дуже просто, так як варіантів вибору практично ніяких не існувало.

Однак сьогодні все змінилося і хороший магазин, а тим більше супермаркет, може запропонувати масу самих різних варіантів. Тому від вибору нікуди не дітися, і при цьому краще зробити цей вибір усвідомлено, щоб отримати саме те, що потрібно і не зробити помилку.

Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі популярні, так як вони практичні, ними легко управляти і вони виглядають компактно. Дані жалюзі мають спеціальний регулятор, яким можна налаштувати жалюзі так, щоб вони пропускали більше або менше сонячного світла в залежності від ситуації. Також горизонтальні жалюзі мають ще одну важливу перевагу. При необхідності вони можуть компактно згортатися у верхній частині вікна, тим самим звільняючи його майже повністю.
Горизонтальні жалюзі купують на вікна в кімнату, на кухню, а також на балкон. Найбільш зручна конструкція та, яка закриває собою не все вікно разом з віконною рамою, а лише скло. Такі жалюзі виглядають акуратніше і привабливіше. Також дана конструкція зовсім не заважатиме відкривати і закривати стулки вікон. Багато жалюзей горизонтального типу, широко представлені на сайті http://proem.in.ua.

Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі - це найдешевший варіант. Не можна сказати, що ці жалюзі погані. Просто вертикальна орієнтація жалюзей, це дуже проста конструкція, яка набагато простіше, ніж конструкція жалюзей горизонтальних.
Вертикальні жалюзі виглядають дуже привабливо, в них присутня стиль і навіть монументальність. Виготовлятися такі жалюзі можуть з самих різних матеріалів, починаючи з пластику та металу, і закінчуючи різними тканинами на будь-який смак.
Вертикальні жалюзі можна використовувати скрізь, де в них виникне необхідність, у тому числі і для зсувних балконних системи, де використовувати жалюзі горизонтального типу не вийде.

Вбудовані жалюзі
Дуже перспективним рішенням є жалюзі вбудовані. Їх, як не складно зрозуміти, вбудовують всередину склопакета. Що це дає? По-перше, такі жалюзі не заважають. Можна відкривати і закривати вікна, мити скла і так далі. Нічого не буде гриміти, бовтатися і задітися в процесі. Дуже зручно!
По-друге, такі жалюзі не потрібно мити і чистити. Не секрет, що жалюзі легко брудняться і покриваються товстим шаром пилу, який складно видалити з кожною окремою ламелі. Однак вбудовані жалюзі цього не потрібно, так як вони герметично законсервовані усередині склопакета. Просто геніальне рішення!

Так які ж жалюзі вибрати?
Якщо є така можливість, краще вибрати жалюзі горизонтальні вбудовані. Це ідеальний варіант. Для цього ви можете пройти по посиланню на сайт. Також їх можна оснастити якої-небудь корисної електронікою. Виробники пропонують різні програмовані таймери і пульти дистанційного управління. Ідеальні жалюзі виглядають саме так.
Традиційні горизонтальні жалюзі теж непоганий варіант, коли хочеться заощадити і не витрачати на таку «дрібницю» як жалюзі занадто багато грошей. Горизонтальні жалюзі - це класика, яка чи вийде з моди.
Що стосується вертикальних жалюзі, то купувати їх варто тільки в тому випадку, коли потрібні саме такі жалюзі і є чітке розуміння, чому саме такі і чому вертикальні. В іншому випадку, від них краще відмовитися.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить