Обтиральні матеріали від «КИЇВДНІПРО»

Виробнича компанія «КИЇВДНІПРО» - лідер оптової поставки обтиральних матеріалів по всій Україні.

Відомо, що чистота є не тільки запорукою здоров'я, але також необхідним елементом для прибутковості і ефективності будь-якого виробництва. З огляду на ці особливості, ми вибираємо тільки самі гнучкі рішення в сфері постачання обтиральних матеріалів по Україні. Сьогодні ми пропонуємо вам широкий асортимент продукції від дрантя і нетканого полотна, серветка технічна (техсалфетка), до простих віників сорго (господарські віники). Ми беремо до уваги всі вимоги і примхи наших клієнтів.

Згідно з цим, ви можете купити у нас зі складу в Києві:
ганчір'я обтиральне, або як його ще називають - ветошь.

Матеріал, який широко використовується в промисловості для витирання всіляких поверхонь. З її допомогою видаляють вологу, масла, бруд, пил, стружки, інші відходи і забруднення. Так само як і інші обтиральні матеріали, ганчір'я має натуральний склад (100% бавовна). За рахунок цього вона відрізняється хорошими поглинаючою здатністю миттєво поглинає рідини різного роду, наприклад, мастильні матеріали, воду, різні технічні суспензії і т.п. Ганчірки не залишає після обтирання ворсинок і вологих слідів. Це міцний, міцний, м'який і легко м'ятий матеріал.

Екстра-класу (виробництво - Узбекистан) Неткане полотно виготовляється з волокон або ниток, які скріплюються між собою бавовняної ниткою. Цей матеріал застосовується в багатьох сферах господарювання. У швейній промисловості неткане полотно служить в якості прокладки і теплоизолирующего матеріалів, у виробництві меблів - як дубльованої оббивної тканини. Неткане полотно широко застосовується в побуті і в промислових цілях для очищення підлоги, меблів, посуду, скла, плитки та інших поверхонь від забруднень.
серветка технічна

Має такі ж влагопоглощающие властивості, як і полотно неткане. Вона доступна в розмірах 40х40 або 50х70см., А також в рулонах шириною 1,5м по 50 шт. щільністю 180 г/м2. Серветка технічна затребувана у клінінгових компаній при проведенні генерального прибирання. Вона також використовується в металургійній, хімічній, авіаційній і вагонобудівній сферах, на залізничних пунктах, атомних електростанціях, інших галузях н/г для обтирання, мийки і чищення. Проводиться полотно з натурального регенерованого х/б волокна, за рахунок чого воно ефективно вбирає всілякі технічні рідини, воду і масла. На техсалфетку і інші товари видається висновок санітарно-епідеміологічної експертизи і сертифікат якості.
тканина вафельна

Тканина/полотно вафельне - це натуральний матеріал з х/б волокна, який відрізняється найвищою гигроскопичностью серед усіх відомих на даний момент обтиральних матеріалів. За рахунок особливого переплетення ниток в процесі виробництва тканини, вона має рельєфну структуру і за формою нагадує кондитерську вафлю.
Вафельний полотно є одним із самих практичних і ефективних обтиральних матеріалів, оскільки:
За рахунок високої гігроскопічності матеріал вбирає в 2 рази більше рідини, ніж будь-який аналог.
Після обробки поверхні на ній не залишається розлучень і ворсу. Сфера використання вафельної тканини дуже широка. Вона застосовується для обтирання будь-яких поверхонь (від прибирання підлоги до очищення верстатів). З тканини можна виготовляти вафельні рушники розміром 45х75х90см або господарські, технічні серветки. У нас можна на вигідних умовах придбати вибілене вафельний полотно. Матеріал поставляється в рулонах шириною 45 см і довжиною 60м. Полотно має щільність 120 або 140 гр / м². Країна-виробник Узбекистан. Вафельная тканину упакована в стоси по 5 шт. Загальна довжина 5-ти 60-ти метрових рулонів - 300 м. Одна стос важить 15,3 кг і має розміри 0.48 х 0.22 х 0.82 м.

Ми готові виконати будь-які замовлення!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить