Зимова куртка для дошкільника - яку обрати?

Вибір дитячої куртки може стати великою проблемою. Це не про захист себе від холоду. Ми пропонуємо, які функції повинні мати зимові куртки для дитини, яка йде в дитячий садок.

Зимова куртка, яку вибере ваша дитина, обов'язково має малюнок із улюбленим героєм і буде улюбленого кольору. Цього достатньо, щоб привернути увагу малюка. Але батьки прагнуть купити куртку, яка здатна захистити від холоду. Однак і цього замало, щоб дитині було комфортно. Які функції повинні мати куртки для дитини у віці 3-5 років?

Легко одягати
Куртка для дитячого садка повинна легко надягатись. Дитячий садок - це час, коли маленька людина вступає в новий рівень функціонування. Вона стає все більш незалежною. Малюк повинен бути в змозі самостійно впоратися з кріпленнями, щоб куртка могла тримати його тепло.

Відповідний розмір
Добре, якщо куртка на зиму трохи довша - досягає стегна. Завдяки цьому, навіть коли малюк згинається, присідає або їде на санях, куртка не рухається і не розкриває спину. Лижні куртки мають додатковий ремінь, який захищає від снігу, що падає під ним.

Важливо також, щоб куртка мала потрібну довжину рукава. Вони повині бути не надто короткі. Додатковим рішенням є додаткові манжети на рукавах та регульовані липучки.

Захищає від холоду
Зимова куртка, як випливає з назви, повинна насамперед захистити вас від холоду. Матеріал, з якого вона виготовлена, повинен забезпечити тепло, захист від дощу, снігу та вітру. Добре, якщо утепленна підкладка має додатковий шар внизу. Важливо також захистити шию. Додатковий шматочок матеріалу буде важливим для дошкільника, щоб зафіксувати повзунок зверху та запобігти поранення шкіри. Великий вибір теплих зимових курток є на сайті Extremstyle.

Капюшон та кишені
Капюшон і кишені також важливі в зимовій куртці. Капюшон повинен бути достатньо великим, щоб захистити голову дитини від вітру та снігу. Додаткова липучка на капюшоні дозволяє регулювати його розмір.
Давайте також перевіримо кишені - який вид закриття, чи зможе дошкільник легко до них дістатись, якщо захоче зігріти руки або зховати рукавички.

Зручна і довговічна
Зимова куртка, зазвичай, товста і велика. Однак, це не повинно стримувати рух. Дитина рухається в ній, піднімається на пагорби, їде на санях, гуляє, ліпить сніговика.

Легко чистити
Вибираючи зимову куртку для дошкільника, давайте не забувати, що вона може забруднитися. Матеріал, який легко витирати, ще одна особливість, яку повинна мати ідеальна куртка.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить