Як вибрати дитячу коляску: інструкція для початківців батьків

Рішення, яку дитячу коляску вибрати, залежить, перш за все, від того, як ти будеш нею користуватися. Якщо, наприклад ти живеш на 4 поверсі без ліфта, і немає можливості залишити коляску на першому поверсі,

найважливішою буде легкість обладнання. Коли ти живеш на першому поверсі або в будинку з садом, придатної для тебе буде дитяча коляска з люлькою. А якщо ти хочеш купити коляску для дитини один раз, щоб вона росла разом з дитиною, зважся на багатофункціональну.

Дитяча коляска з люлькою

Переваги коляски: дуже зручна, підходяща для новонародженого і немовляти (поки не почне сідати) виправдовує себе особливо восени та взимку (дитині в ній тепло), зазвичай має хорошу амортизацію і великі, накачані колеса, добре її возити, як правило, дешевше інших дитячих колясок (в залежності від моделі).

Недоліки коляски: дитина швидко з неї виростає - через кілька місяців потрібно буде купити дитячу коляску-трансформер; така коляска так само забирає багато місця, велика, так що не в кожен багажник поміщається.

Дитяча коляска-трансформер прогулянкова

Переваги коляски: чудова для старшого, який сидить немовляти - може бути застосована навіть до 3 роки життя; досконала особливо в теплих місцях (взимку необхідні додаткові аксесуари, наприклад ковдру) зазвичай легше, ніж інші дитячі коляски, часто легко складається.

Недоліки коляски: в залежності від моделі - деякі призначені для маленьких, інші для великих дітей (важко знайти універсальний розмір), численні пластикові елементи можуть легко піддатися пошкодження; хороша модель може бути дуже дорога.

Багатофункціональна дитяча коляска

Переваги коляски: ти купуєш її раз, вона підходить новонародженому також молодшому і старшому малюкові, зручна для перенесення, деякі моделі пропонують також автомобільне крісло в комплекті (можна його так само кріпити до дитячого візка);

Недоліки коляски: висока ціна - найдорожча з усіх моделей; вага - це зазвичай важкий тип коляски: не завжди легко складається (залежить від моделі).

Важливі критерії в дитячій колясці

Якщо ти вирішила купувати дитячу коляску, слід взяти до уваги і інші параметри. Молоді мами, оцінюючи коляски своїх малюків частіше звертають увагу на такі питання як:

Вага коляски: перш ніж ти купиш коляску для дитини, перевір, скільки вона важить. Але не питай продавця - сама її підніми і прийми до уваги, що не раз ти повинна будеш її перенести, з дитиною і наприклад, покупками в середині. Вага коляски залежить між іншим від каркаса - алюмінієвий є найлегшим.

Розміри коляски: перевір, чи поміститься складена коляска в автомобіль. Часом кілька сантиметрів цілком можуть змінити ситуацію.

Легкість застосування: якщо ти будеш використовувати дитячу коляску щодня, краще так ще в магазині перевір, чи легко вона везе, збирається, розкладається і чи можна це зробити однією рукою, що може знадобитися, коли ти тримаєш дитину на руках. Важливо, щоб окремі елементи візки (верх, спинка) складалися тихо, без хрускоту, який міг би пробудити сплячого немовляти.

Колеса коляски: кращі накачані, їх розмір повинен залежати від виду поверхні, по якій ти будеш їздити, - якщо ти будеш використовувати коляску в лісі, в селі, на піщаних дорогах - повинні бути більше, для їзди по місту можуть бути менше, а якщо ти будеш їздити в міському транспорті - не дуже широко розставленими (коляска для дитини може не вміститися в вузькому вході).

Спинка коляски: тільки в багатофункціональних дитячих колясках або трансформерів: повинна мати кілька ступенів регулювання, повинна бути певна опора для спини дитини. Регулювання повинна бути з можливістю легкої перестановки, коли наприклад, дитина засне. Краще, щоб спинка була висока, так як буде підходити також для підрослого малюка.

Підкладка коляски: повинна бути з можливістю зняття (щоб можна було її прати), з натуральних матеріалів, з якомога меншим додатком штучних тканин, які можуть дратувати делікатну шкіру.

Амортизація коляски: повинна бути присутнім для пом'якшення струсів, яким піддається дитина під час їзди по твердій або нерівній основі.

Аксесуари дитячої коляски: з найбільш відповідних додатків повинні бути корзина (краще ємна і з високими берегами, щоб нічого не випадало), кишенька (для всяких дрібниць), а також укриття для ніжок, протидощовий чохол - добре, щоб був прозорий, щоб дитина не дивлячись на дощ міг оглядати те, що зовні.

Як купувати дитячу коляску?

Практика показує, що покупка дитячої коляски - це не короткий візит в перший кращий магазин, але ціла серія походів, а також велика витрата. Але якщо ви хочете зекономити час та гроші, краще замовити коляску на http://kids.akb.ua/kolyaski. Дитячий транспортний засіб потрібно вибрати розважливо, беручи до уваги не тільки наші власні переваги, але також може, де і як часто ми його будемо застосовувати, час року, чи будемо ми його перевозити автомобілем, автобусом або трамваєм, або носити - навіть за кількома сходинками в магазин. Краще так перш оглянути в інтернеті різні моделі, задуматися, що нас цікавить і яку квоту від доходу ми здатні виділити, а потім відправитися в магазин.

За вибір коляски для дитини візьмися як якомога раніше, не відкладай цього на останню хвилину і присвячуючи цьому завданні більше часу. Купуй з розсудливістю. Чи не керуйся виключно маркою виробника.

Комментарии   

 
0 #1 Маша 17.12.2016 16:39
Нам теж найбільше до вподоби універсальні 2 в 1, собі поки не купували коляски, хоча саме зараз вибираємо. У сестри анекс, вона задоволена що купила саме 2 в 1.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить