Як правильно вибрати собі охорону

На ринку охоронних послуг в даний час працює маса приватних охоронних підприємств (ПОП), однак, незважаючи на багато пропозицій, правильно вибрати охоронну фірму аж ніяк не просто.

По-перше, охоронні компанії бувають різні. Маса фірм на ринку очолюється непрофесіоналами, які нічого не розуміють в охороні і думають не про розвиток своїх фірм і підвищення якості послуг, а про те, як швидко отримати більший прибуток при мінімальних витратах. Тому вибирати охоронне підприємство слід особливо ретельно, адже йому ви довірите збереження свого майна, а, можливо і життя.

Вибираючи надійну охоронну фірму, перш за все, попросіть розповісти про об'єкти, які ПОП взяли під охорону. Також, запитайте про кількість об'єктів які взяли під охорону працівники ПОП та їх статус. Зазвичай, якщо у фірми більше 10 солідних об'єктів, то це досить серйозне підприємство. Але буває і так, що фірма охороняє тільки один, але дуже великий об'єкт. Підприємство не повинно приховувати відомостей про об'єкти, що охороняються, оскільки це - візитна картка фірми, її кращі рекомендації. Якщо ж керівництво, посилаючись на комерційну таємницю, відмовиться надати відомості про об'єкти, що охороняються, значить йому нема чим похвалитися. Не полінуйтеся зв'язатися з господарями охоронюваних об'єктів і дізнатися їхню думку про охоронне підприємство.

Розцінки на охоронні послуги бувают різними. Слід пам'ятати, що дешеве не означає краще. Факт, що якість обслуговування залежить від суми, яку клієнт готовий заплатити. В даний час розцінки на охоронні послуги, в цілому, стабілізувалися, тому істотних відмінностей в цінах у фірм, що представляють однотипні за якістю послуги немає. Вартість послуг залежить від багатьох критеріїв, кількості та рівня професійної підготовки охоронців, витрат на їх екіпіровку, придбання зброї та спеціальних засобів, важливості об'єкту, що охороняється, його технічної озброєності. Багато об'єктів вже має свою власну систему безпеки. Багато з них купують засоби відеоспостереження у компанії ohrana.ua .

У зв'язку з цим не намагайтеся приховати від керівників охоронного підприємства своїх проблем, інакше вони не зможуть забезпечити вам адекватну охорону.

Якщо вам пропонують охоронні послуги за дуже низькими розцінками, то ймовірніше за все фірма домагається цього шляхом жорсткої економії, не вкладає кошти у свій розвиток і підготовку охоронців, не закуповує необхідного обладнання та оснащення, мало платить охоронцям, отже, вони нізкокваліфіковані або взагалі є пенсіонерами пенсійного віку.
Деякі фірми-одноденки, які демпінгують на ринку охоронних послуг, використовують для роботи (в основному, для охорони соціальних муніципальних установ, таких, наприклад, як лікарні) мало не бомжів і п'яниць з сусідніх областей.

Як правило, ПОП, що піклується про свою репутацію, не стане братися за завідомо ризикований захід, якщо розуміє, що кількість коштів, які виділяються клієнтом на охорону об'єкта явно недостатньо. Готовність охоронної фірми працювати за "будь-які" гроші повинна вас насторожити. Крім того, будь-якого серйозного власника не може влаштувати часта зміна охоронців через низьку оплату і важкі умови праці. Адже вони знають постійних відвідувачів, можуть бути в курсі або здогадуватися про конфіденційні сторони бізнесу клієнта.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить