Світлодіодне освітлення Бердичіва або майбутнє вже наступило

Освітлення великих та малих міст - серйозна проблема для будь-якої влади.

Важливо не тільки створити правильне освітлення, але і заощадити електроенергію, а з нею і кошти. Це завдання дозволяють вирішувати світлодіодні технології, які вже використовують в багатьох містах світу, в тому числі і в Бердичиві. В нашому світлодіоди дозволяють зберігати значні кошти.

Створення якісного світлового середовища в місті - завдання не тільки художнє. Це проблема високотехнологічна. Її рішення дозволяє врятувати місто від, так званого, світлового забруднення і економити електроенергію і кошти у відчутних масштабах. Сьогодні всі міста світу, в тому числі і Бердичів, захоплені створенням власного світлового сценарію, який вирішив би три проблеми: освітлювальну, естетичну та економічну.

При проектуванні освітлень необхідно враховувати потреби місцевих жителів, особливості архітектури, організацію дорожнього руху. У більшості розвинених країн лампи розжарювання поступово виводять з обороту і навіть забороняють їх до продажу, як неекономічні і неекологічні джерела світла. Можливо, з часом і у Бердичіві їх повністю витіснять світлодіоди, які служать довше і дозволяють контролювати витрати (буде реалізовано повністю світлодіодне освітлення міста). У порівнянні з електронними джерелами світла, діоди дозволяють економити до 80%. Наприклад потужність світлодіодної лампи, аналога за яскравістю 60 ватної лампи розжарювання становить всього 12 Вт.

Якісне освітлення - обличчя міста. У Бердичіві світлодіодні технології застосовуються в самих амбітних проектах, наприклад, нещодавно у нашому місті повністю замінили звичайні лампи на LED-прожектори від компанії української Ledfactor (ledfactor.com.ua/category/led-prozhektory).

Сучасні технології змінюють сам підхід до освітлення. Нові покоління LED-світильників і оптики дозволяють сфокусувати світло на об'єктах, підкреслити їх окремі елементи. При цьому дизайнери та архітектори думають про міське середовище в цілому: вулицю, площу, мікрорайон.

Світлодіоди приваблюють дизайнерів розміром і простотою монтажу. На їх основі можна спроектувати системи освітлення найскладніших форм, в цьому основна відмінність від не менш економічних люмінесцентних ламп.

Поступово світлодіоди витісняють ртутні лампи з міських вулиць Бердичіва. Як показує досвід - заміна гідна. Строк експлуатації - мінімум 10 років при будь-якій погоді. Яскравість освітлення можна контролювати.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить