У Бердичеві запрацював всеукраїнський сервіс пошуку підробітку

Знайти підробіток у Бердичеві не так просто, особливо якщо говорити про додатковий дохід для кваліфікованих працівників.

Оголошення у друкованих виданнях, місцевих та всеукраїнських Інтернет-порталах багатьом допомогли знайти роботу. Але переглядати їх щодня, щоб отримати тимчасову зайнятість, немає сенсу. В останні роки це питання стало особливо гострим через підвищення цін і тарифів, а також через те, що чимало спеціалістів з різних сфер залишилися без роботи. Через матеріальні труднощі можливість заробити все частіше цікавить мам у декретній відпустці та працівників, які недавно вийшли на пенсію.

Нещодавно у місті запрацював ресурс Kabanchik.ua для пошуку підробітку у Бердичеві, і це може спростити життя багатьом людям.

Звідки робота на Кабанчику

По суті, сервіс побудований на тому, що люди з одного міста забезпечують роботою один одного. Але на сайті робочі руки шукають не лише приватні особи, а й представники бізнесу, в основному, малого та середнього. Виконувати необхідно найрізноманітніші завдання:

1. Будівельні роботи. Одна з най популярних категорій на Кабанчику, що дає можливість добре підзаробити спеціалістам з будівництва та ремонту.

2. Побутові послуги:

* Прибирання квартир та офісів;

* Приготування їжі;

* Прасування.

3. Домашній майстер:

* Послуги сантехніка в Бердичеві — категорія, у якій з’являються завдання практично щодня. До речі, чимало з них є терміновими, тому добре оплачуються.

* Ремонт меблів та побутової техніки.

* Послуги електрика.

* Столярні роботи і т.д.

4. Послуги кур’єра:

* Закупка продуктів;

* Передача документів;

* Доставка посилок та подарунків і т.д.

Попит на послуги приватних виконавців пояснюється тим, що працювати з ними вигідно. По-перше, нижча ціна за послуги, оскільки не треба платити за оренду приміщення, по-друге, завжди можна домовитися, запропонувати власні умови.

Як стати виконавцем

Щоб знаходити підробіток на Кабанчику, необхідно бути зареєстрованим користувачем. Щоб збільшити шанси на успіх, варто пройти процедуру перевірки. Перевірений користувач має переваги. Він отримує повідомлення про нові завдання у своїй категорії на пошту або за допомогою мобільного додатку. Також завдання з великим бюджетом найчастіше отримують перевірені спеціалісти, оскільки у замовника значно більше приводів їм довіряти.

Процедура перевірки складається з кількох етапів. Необхідно заповнити анкету з загальними питаннями. Потім підтвердити профілі у соціальних мережах та паспортні дані, пройти невелику співбесіду через Скайп. Треба намагатися відразу вводити всі дані правильно, але у будь-якій незрозумілій ситуації можна розраховувати на допомогу Служби підтримки (онлайн чи по телефону).

Коли необхідні формальності завершені, можна відразу організовувати активний підробіток. Для цього треба обирати завдання, на виконання яких є час, необхідні навики та бажання. З часом, коли рейтинг виросте та набереться певна кількість відгуків, завдань стане більше, а постійні замовники будуть доручати їх напряму.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить