Українська нерухомість як інвестиція заощаджень

Економічні експерти і аналітики в один голос говорять про те, що український ринок житлової нерухомості стає все більш привабливим для потенційних інвесторів.

В першу чергу це стає достойною альтернативою банківським депозитам, які останнім часом не викликають довіри громадян. Чому саме нерухомість привертає увагу і здається надійним варіантом для інвестицій? Експерти допоможуть розібратись.

Активний розвиток

Сфера житлового будівництва розвивається сьогодні досить активно, не дивлячись на ряд економічних проблем в країні. Ви можете і самі в цьому впевнитись, проаналізувавши новобудови ЛУН.ua – сайт, на якому зібрані усі актуальні пропозиції у різних містах України.

Щороку здаються в експлуатацію десятки новобудов по всій країні, більшість квартир продаються ще на етапі будівництва. Нові житлові комплекси зводяться з використанням сучасних технологій та матеріалів, мають привабливу архітектуру, продумане планування квартир, місце для паркування авто та організовані зони для відпочинку та занять спортом. Таке житло має чимало переваг і користується стабільним попитом, тому невипадково привертає увагу потенційних інвесторів.

Знижені ціни

В умовах економічної кризи вартість житла в Україні суттєво знизилась, особливо якщо порівнювати ціни у доларовому еквіваленті. Для громадян, які зберігали заощадження в іноземній валюті, це стало чудовою нагодою вкласти гроші в нерухомість. Зниження цін на квартири стосується усього ринку – як вторинного, так і новобудов, однак найвигіднішою є вартість квадратного метра на початковому етапі будівництва житлового комплексу.

Перспективи у майбутньому

Суттєва перевага банківського депозиту – можливість щомісячно отримувати відсотки. Якщо сума депозиту досить велика, його власник може навіть не працювати і при цьому мати достатньо грошей для комфортного життя. Але експерти наголошують, що інвестування в нерухомість також дає таку можливість, особливо якщо купити декілька квартир одночасно.

Аби кожного місяця отримувати дивіденди від вашої вільної квартири, достатньо знайти порядних квартирантів. Ви можете здавати житло в оренду на тривалий термін або організувати бізнес з подобової оренди. Усе залежить від міста, в якому ви плануєте купити квартиру, і часу, який ви можете приділяти цьому. Подобова оренда актуальна для великих чи курортних міст (Одеса, Львів, Київ), але вимагає чимало часу на пошук квартирантів, поселення і виселення, прибирання квартири, рекламу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить