Попит на тури до Туреччини майже відновився

На це потрібен був тиждень після заяви Росавіації про можливе припинення чартерів в цю країну

Продажі турів до Туреччини після повідомлення про можливе припинення туди чартерного повідомлення впали майже в 2 рази в порівнянні з продажами до попередження. Так, у Onlinetours продажі впали на 50%, у Level.Travel - на 40%, у «Пегас туристик» - на 30%, розповіли представники цих туркомпаній. Однак до масових скасувань турів це не привело.

У понеділок, Росавіація направила в авіакомпанії телеграму за підписом заступника керівника агентства Олега Клима, в якій попереджала про можливе припинення чартерних рейсів до Туреччини. Тоді отримання документа підтвердили співробітники трьох авіакомпаній. Представник Росавіації не коментує ні наявність попередження, ні взяте в подальшому рішення. При цьому представники Міністерства закордонних справ, Ростуризму і уряду перенаправили запити саме в Росавіацію. Представники ФСБ і Мінтрансу на запити не відповіли. Менеджери двох авіакомпаній заявили, що не планують уточнювати у служби, з чим може бути пов'язана ймовірна заборона на чартери в Туреччину. «Ми не коментуємо такі рішення і не намагаємося аналізувати, чи стоять за ними політичні причини», - додав один зі співрозмовників. Федеральний чиновник зауважив, що такі рішення приймаються не на рівні Росавіації.

У 2017 р багато туроператорів назвали Туреччину найпопулярнішим літнім напрямком. За їхніми оцінками, частка путівок до Туреччини в загальних продажах турів становила 30%.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить