Що ми знаємо про сучасні сейфах?

Над відповіддю не доведеться довго думати - це кілька міліметрів, а іноді і сантиметрів, броньованої сталі і замок високої надійності. Без ключа або певних знань розкрити сейф практично неможливо, адже бувають вони вогнестійкими, зламостійкі, з механічними і електронними замками, різною стійкістю як до злому, так і до інших нюансів.

Люди не застраховані від безглуздих ситуацій. Втрата ключів - ситуація, для багатьох не нова. А що робити, якщо терміново потрібні гроші чи документи, а ключ від сейфа загублений? Тут головне - не піддаватися паніці, яка часто керує нами в таких випадках. Не потрібно зламувати сейф самостійно всілякими способами, які прийдуть Вам в голову. Як підсумок - безрезультатні витрати часу, завдана шкода зовнішньому вигляду і функціональності сейфа. Потрібно викликати на допомогу професіоналів (http://www.vskrytiedverey.ru/vskrytie-sejfov/), проявивши, тим самим, витримку. Самостійні спроби відкриття сейфа можуть лише пошкодити запірний механізм. Таку проблему можна вирішити лише, звернувшись у службу відкриття замків.

Як показує практика, причин поломки сейфа може бути декілька. Ось лише деякі з них:

1. Якщо сейф обладнаний електронним замком, то збій в електроніці або сівша батарейка можуть стати причинами відмови. Так, батарейку в деяких випадках можна поміняти самому, а ось в електроніці потрібно розбиратися. Тут варто звернутися до фахівців, які і зроблять розтин сейфа, розблокувавши систему.
2. Якщо ж Ви забули кодову комбінацію, майстер завжди відновить код, відкриє кодовий сейф і надасть інструкцію користувача.
3. При втраті ключів, відкривши сейф, майстер виготовить підходящий ключ на місці або поміняє замок.
4. Буває й таке, що ключ ламається в замку. Тут фахівець повинен витягти уламки ключа, розкрити сейф і, за потребою, провести ремонт замку сейфа і виготовити ключ.
5. Зараз не рідкісні випадки, коли замки сейфа начебто як працюють, а сам він не відкривається. Тут, як правило, відмовляє роздавальний пристрій, часто ламається або відгвинчується яка-небудь деталь. Для майстра такий збіг обставин є найважчим. Але, розблокувавши систему ригеля, він зробить ремонт, а потім відновить працездатність сейфа.

Витрачаний час на відкриття сейфа в чому залежить від проблеми, через яку не відкривається сейф, а також від конструкції замку, адже у кожного виробника свої особливості. Як би там не було, не потрібно намагатися розкрити замок власноруч, а краще вдатися за допомогою до фахівців.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить