Продажем у лізинг сідельних тягачів МАЗ в Україні займається компанія MAZ500.

Ця фірма здійснює прямі поставки від заводу-виготовлювача до кінцевого споживача. У компанії MAZ500 ви можете придбати на вигідних умовах сідельний тягач МАЗ. Також можна оформити кредит на його покупку. Так як, ця компанія є прямим постачальником вантажної техніки Мінського автозаводу на всій території України, вони змогли домогтися того, що вартість сідельних тягачів МАЗ та іншого обладнання у них є найнижчою у країні, та набагато нижче ніж у конкурентів.

Не дивлячись на те, що ринок вантажних автомобілів наповнений імпортною технікою, популярність сідельних тягачів МАЗ тільки зростає. Тягачі МАЗ купити в Києві можна за доступною ціною, тому що у білоруського виробника невисока вартість продукції. Якщо вам не зручно купувати авто у столиці, ви можете скористатись сайтом компанії MAZ500, та замовити автомобіль або будь яку іншу техніку від "Мінського Автомобільного Заводу", з доставкою у Бердичів. Поповнити свій автопарк сідельним тягачем можуть не тільки великі компанії, а й приватні перевізники.

Приваблива невисока ціна не єдина перевага білоруських тягачів. Водії-далекобійники, які працюють на таких машинах, високо цінують їх надійність. На дорогах не рідко можна зустріти тягачі ще 70-х або 80-х років випуску, пробіг яких досягає мільйона кілометрів. Ці автомобілі, не дивлячись на свій похилий вік, як і раніше надійно і стабільно працюють.

Сучасні тягачі МАЗ істотно відрізняються від своїх попередників. На них стоять комфортні кабіни, більш екологічні двигуни, поліпшені системи безпеки. Високий попит на тягачі МАЗ можна пояснити перевагами, якими володіє ця техніка:

-досить велика вантажопідйомність, до 200 тонн;
-відмінна маневреність;
-універсальність;
-можливість використання сідельного тягача МАЗ з причепами досить великої довжини.

Тягач може не чекати, поки його розвантажать, а знову їхати в рейс з новим напівпричепом. Широкий модельний ряд різної причіпної техніки зробив тягачі МАЗ універсальним засобом при перевезенні будь-яких вантажів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить