Це питання завжди викликав запеклі суперечки, оскільки від правильно обраного сервера буде залежати безпечна і надійна робота всієї організації в цілому.

Для початку потрібно визначити для себе, що комплектуючі для комп'ютерів не те ж саме, що для сервера, вони мають різне призначення, технології виробництва і відповідні цінові відмінності. Вартість серверного обладнання, як правило, значно вища за ціну звичайного комп'ютера.

Основний параметр, що визначає термін служби техніки, стале напрацювання на відмову. Дана величина визначає термін експлуатації певних частин комп'ютерної техніки і вимірюється в годиннику. Чим вище цей параметр, тим довше термін служби певного елемента. На даний момент всі передові виробники вказують цей параметр в технічному описі, деякі виробники вказують значення параметра тільки для серверів.
Наявність даної характеристики обов'язково для жорстких дисків, призначених для сервера, і обчислюватися вона повинна сотнями тисяч годин. Вартість цих дисків досить висока, оскільки для їх виробництва використовуються передові технології, та й термін служби значно більше.

Таким чином, можна зробити 2 основні висновки:

- Для отримання якісного сервера необхідно використовувати тільки оригінальні серверні комплектуючі.
- Керуватися тільки ціновим значенням - сервер підбирається відповідно до запитів підприємства.
Якісний сервер може і не мати високу ціну, однак, він не повинен бути дуже дешевим. Все серверне обладнання може бути розцінене згідно виконуваних функцій і також популярності фірми-виробника. Вони можуть ділитися на давно існуючі на ринку і які недавно з'явилися. Зазвичай тільки початківці компанії продають обладнання дешевше, однак, не завжди в такому випадку можна отримати якісний пристрій. Краще звернутися до перевірених виробників, хоч їх продукція коштує дорожче, або, як варіант - аренда сервера від Deltahost.

З чого повинен складатися сервер?

Кращим вибором, звичайно ж, стане сервер від відомого виробника, оскільки вони обов'язково проходять тестування на заводі, і для їх складання використовуються якісні і надійні комплектуючі.

Сервер від бренду може коштувати в кілька разів дорожче звичайного серверного вінчестера, оскільки для його складання потрібно застосовувати тільки комплектуючі від одного виробника, інакше на пристрій не поширюватиметься гарантія.
Можна вдатися до альтернативного вирішення і зробити власний сервер, що складається з материнської плати і корпусу, який також буде функціональним і надійним.

Для серверів зазвичай купується особлива пам'ять з перевіркою парності (ЕСС). Що це означає? Перевірка парності вказує, що мікросхема містить ще чіпи, перевіряючі правильність контрольної суми. Дане значення допомагає визначити, чи з'явилася помилка в даних.

Жорсткий диск слід вибирати з серверних комплектуючих для забезпечення безперебійної і надійної роботи сервера.

Для правильного вибору сервера краще звернутися до кваліфікованого фахівця, який відмінно розбирається в типах платформ і застосуванні технологій та їх сумісності. Фахівці компанії «Профі» нададуть допомогу в підборі і налаштування оптимального сервера для Вашої компанії.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить