У суботу, 20 вересня, по славетній "Варшавці" пройшов 100-кілометровий веломарафон на підтримку Петра Рябенко - кандидата в депутати по виборчому округу № 66.

 

До веломарафону приєдналися жителі з усієї області: Житомира, Ружина, Любара, Малина, Попельні, Бердичева, Радомишля, Коростишева, Овруча, Коростеня. Загалом в марафоні прийняли участь понад шістдесят учасників, які їхали на своїх "двох-колісних конях" під українськими прапорами.

"Ми вирішили провести наш велопробіг на підтримку Петра Костянтиновича, бо це перший і єдиний чесний чоловік, який буде відстоювати інтереси нашого народу. І йому зараз просто необхідна наша підтримка!", - поділився з нами організатор велопробігу Дмитро Вербицький.

"Я приїхав з сином, йому одинадцять. Я вважаю велопробіг хорошим сумісництвом приємного з корисним. Так, я не тільки добре і здорово проводжу час, але і підтримую свого кандидата", - ділиться своїми враженнями учасник велопробігу Роман Анатолійович.

"Я особисто знаю Петра. Це мій товариш по службі. Ви знаєте, це людина честі і волі, із залізним характером і сталевою хваткою. Я знаю одне, якщо людина не підвела в бою, вона не підведе і у мирний час. За Петра Рябенко!" - висловив свою думку учасник велопробігу Леонід Назаренко.

Варто відзначити і те, що учасники акції зібрали допомогу для військовослужбовців, яка буде передана за призначенням через центр допомоги ВО "Ветерани за Україну", лідером і засновником якого і є наразі Петро Костянтинович Рябенко.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить