Правильний догляд за газоном - корисні поради від «Oasishome»

Щоб газон радував своєю смарагдовою зеленню круглий рік, йому необхідний правильний догляд.

Кілька рекомендації про те, як правильно доглядати за зеленими галявинами, ми отримали від справжнісіньких професіоналів своєї із компанії Оазисхоме . Отож, приступимо.

У спекотні дні полив газону необхідний кожен день. Поливати потрібно рано вранці або ввечері, коли інтенсивність сонячних променів не така висока, як днем.

При середньому рівні температур в літній час орошення газону проводиться раз в три або чотири дні у вечірній або ранковий час.

Якщо газон щойно висіянний в грунт, важливо не допускати висихання верхнього шару грунту, інакше насіння газонних трав можуть ніколи не прорости.

Перша стрижка галявини проводиться тільки тоді, коли висота трави досягла десяти сантиметрів. Після стрижки обов'язково орошення галявини.

У зимовий час бажано мінімізувати навантаження на газон, прибираючи з нього сніг. Забороняється накладати на траву купи снігу, влаштовувати на ньому каток або тупцювати.

У весняний період проводяться такі роботи як аерація (провітрювання галявини, що сприяє насиченню коренів киснем), лікування (підсажування нових трав і видалення старих пожовклих) обробка фунгіцидами.

Восени газон потребує видалення висохлих трав, збора листя, опалого з дерев і чагарників, що ростуть на галявині. В осінню пору можна також проводити підсівши трав, підживлення газону і його підготовку до майбутньої зимівлі. Не варто забувати і про аерацію. Також як і в весняний час, обробка газону автоматичними аератори дозволяє кисню проникати в грунт, на якій ростуть трави і сприяти їх насиченню корисними речовинами. Ця процедура важлива для насичення рослин фосфором, достатня кількість якого в клітинах рослин допоможе їм добре перенести навіть люті холоди і морози.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить