Як вибрати лампу лупу

Лампа-лупа для салонів краси або збільшувальне скло з підсвічуванням на службі косметологів та майстрів манікюру та педикюру.

 

Невідомо, хто вперше сконструював лампу-лупу - збільшувальне скло з підсвічуванням, якщо хтось знає цю історію, обов'язково поділіться.
Косметологія - за часом виникнення не поступається журналістиці і ще одної давньої професії за часом виникнення. Легко уявити служницю, яка робить чистку обличчя Клеопатрі або інший ще більш давній цариці. З появою перших збільшувальних луп, косметологи, безсумнівно, почали їх використовувати, і як тільки з'явилися штучні джерела світла, їх почали скрещувати з лупами. Тому лупи суміщені з лампами з'явилися майже водночас. Я впевнений, що серед уламків стародавніх горщиків ми можемо знайти такий сюжет - служниця доглядає за обличчям цариці, а поруч прототип сучасної лампи-лупи.

Сьогодні вибір ламп-луп величезний ця стаття допоможе вам підібрати лампу-лупу для салону краси, відповівши на ряд питань, і ви зможете швидко зробити правильний вибір.

Оптична сила і фокусна відстань

Оптична сила лампи-лупи та її фокусна відстань в см та кратність збільшення
1 Діоптрія D 100 см 1,25 рази
3 діоптрій D 33 см 1,75 рази
5 діоптрій D 20 см 2,25 рази
8 діоптрій D 12,5 см 3 рази

Як бачите, кратність збільшення не дорівнює діоптріями і з лампою лупою 8 кратного збільшення працювати буде неможливо.

Фокусна відстань це той простір, в якому вам потрібно розмістити руки. Під лампою 8 D залишається всього 12,5 см просунути в цей простір руку а тим більше робити хочаб якісь маніпуляції вкрай складно, але іноді наприклад для нанесення дрібного малюнка на ніготь або наклеювання стразів пінцетом така лампа підходить. Ось чому лампа-лупа 8 D сама непопулярна в салонах краси.
Під лампою 3D залишається цілих 33 см, і з такою лампою-лупою дуже зручно працювати двома руками, а збільшення в 1,75 разу цілком достатньо, щоб працювати з кліентом.

Штатив на колісах або настільне кріплення лампи лупи?

У 2007 році вибір ламп-луп для косметологів був не великий та й зараз в компаніях, які постачають обладнання для салонів краси ви часто знайдете всього 2 різновиди цих приладів лампа з лупою на стійці-штативі з колесами і лампа на струбцине-кронштейні за допомогою якого вона може бути закріплена на столі або косметологічному столику-візку, де зазвичай стоять косметичні засоби та приладдя косметолога.

Форма лупи коло або квадрат і розмір лінзи?

Збільшувальне скло спочатку бкло лише круглої форми. В більшості випадків ці прилади саме такі - круглі, не знаю чому, але історично так склалося, що найпоширеніше збільшувальне скло в лампах-лупах діаметром 127 мм або приблизно 13,9 см. У більшості салонів краси, лампи лупи саме такої форми і такого розміру. Однак, ми завжди прагнемо до кращого - більшого і є лампи лупи розміром 18 см або 178 мм в діаметрі, але важать такі лупи в 2 рази більше і щоб такий прилад не впав на обличчя дорогому клієнтові потрібні більш надійні кріплення, можливо щоб полегшити такі великі лінзи їх стали обрізати і робити прямокутні лампи лупи, вони мають таке ж широке поле зору, як і лінзи діаметром 18 см, але важать набагато легше.

Підсвічування лупи - люмінесцентна лампа або світлодіоди?

Упевнений, що існували лупи з підсвічуванням із звичайною едісонською лампочкою розжарювання, але я таких не зустрічав, якщо у вас є така надішліть фото.
Основне джерело світла в лампах лупах це кільцева люмінесцентна лампа потужністю 22 вата з внутрішнім діаметром 13 см. Але є й інші люмінесцентні джерела світла, ви завжди можете їх знайти в магазині ламп-луп Willshop.
Останнім часом все більше стали вибирати світлодіодні лампи до лупи - ці джерела світла найбільш економічні і екологічні. Перші лампи лупи зі світлодіодним підсвічуванням коштували дорого і купували їх тільки тоді коли звичайні люмінесцентні закінчувалися і то з великим побоюванням всіх цікавило, що робити якщо світлодіоди перегорять. Зараз все частіше хочуть купити світлодіодні лампи-лупи - саме це джерело світла зараз набирає популярність, не дивлячись на те, що світлодіодні лампи лупи дорожчі.
Зверніть увагу якщо ви замовляєте лампу лупу зі світлодіодами і вона коштує не сильно дорожче люмінесцентної будьте готові, що вона буде менш яскравою.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить