В Бердичеві хочуть закрити РАГС

Однак це не привід радісно стрибати і хитро дивитися на законну дружину.

Просто держава в особі Кабміну придумала чергову реформу, в результаті якої місцева влада візьме на себе утримання ще й структури, яка буде реєструвати акти цивільного стану.

Передача функцій РАГСів місцевим органам влади, на якій наполягає Кабінет Міністрів, принципово нічого не змінить, окрім того, що в місцевих бюджетах з'явиться чергова маленька дірочка з грошовим струмочком.

Як відомо, сьогодні РАГСи знаходяться у віданні Мін'юсту. В ході реформи відомство передасть частину своїх функцій місцевим органам самоврядування. Для людини, по суті, нічого особливо не змінюється - тепер послуги можна буде отримувати, наприклад, в Бердичівській районній адміністрації або Бердичівському міськраді, а не в РАГСі. А якщо врахувати, що, так чи інакше, через деякий час велика частина послуг буде переведена в онлайн, помітних змін для бердичівлян буде ще менше.

Після прийняття відповідного закону, необхідно буде змінити частину підзаконних актів, інструкцій, положень, відкрити відповідні реєстри місцевим органам влади, виділити персонал, провести його навчання.

Нагадаємо, що 18 січня 2017 року КМУ схвалив законопроект про децентралізацію адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який передбачає передачу всіх без винятку функцій РАГСів місцевим органам влади.

Як каже товариш Гройсман: «Жити стало краще, жити стало веселіше».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить