Банда Дзюблика рвется до влади

Представники кандидата від Народного фронту в 66 окрузі побили та погрожували зброєю неповнолітнім агітаторам іншого кандидата.

Так, в ніч на 22 жовтня в м. Черняхові представники Павла Дзюблика, який є головою районної адміністрації напали на неповнолітніх агітаторів через те, що останні розклеювали в місті агітки. Викравши дітей, вони відвезли їх на дачу до голови адміністрації, звідки вже разом зі своїм кандидатом повезли їх до райвідділку.
Неповнолітні потерпілі заявляють, що їм погрожували зброєю та били. Сьогодні вони зняли побої та було подано заяву про злочин.
Матері потерпілих та опікуни заявляють, що до них телефонують з погрозами і вимогами мовчати.
Про те, що побитих дітей до райвідділу вночі привіз кандидат від Народного фронту та голова адміністрації заявив і сам начальник місцевої міліції.
Жодних протоколів стосовно дітей складено не було.

Нагадаємо, що раніше канидат від "Батьківщини" в цьому окрузі Петро Рябенко звернувся із заявою про злочин стосовно обману та підкупу виборців зі сторони "регіонала" Віталія Журавського.
"Заради нечесної перемоги люди готові іти на злочин", - заявив Петро Рябенко.


Нагадаємо, що згідно ст. 146 Кримінального кодексу Незаконне позбавлення волі або викрадення людини вчинені організованою групою, або такі, що спричинили тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить